iq digital agency
Çağrı Merkezi 0(322) 232-3234

Sizi Arayalım

HIZLI ARAMAYI AÇ

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Firmamız ; 8 yıl önce gayrimenkul sektöründe başlayan Egemen EĞER tarafından gayrimenkul pazarlama, gayrimenkul kiralama, gayrimenkul danışmanlığı ve yatırım danışmanlığı alanlarıında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Firmamız sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.
Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru gayrimenkul, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
İstikrar ve güvenle bugünlere kadar gelen BİZ GAYRİMENKUL büyüyen yolculuğuna azim ve gururla devam ediyor. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki gayrimenkulleri size sunabilmek için ‘‘Bize Bekleriz’’


MİSYONUMUZ
Müşterilerimize olası en doğru gayrimenkul seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil, emlak alım ve satımında geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertizi ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesiyle ve standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.
Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.
Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

VİZYONUMUZ
Tüm sektörün dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşımda farklılık olduğunun inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.
Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

TL
AY
%
Kredi Hesapla

Hesaplama Sonucu

Aylık Ödeme

Yönetici Girişi

medya.com" target="_blank">Tasarım iQ Digital